Za môj prelomový rok považujem rok 2019. Podarilo sa mi stať sa officiálnym kameramanom OKTAGONU. Začalo to všetko v máji 2019, kedy mi Ondrej Novotný napísal, že môžeme skúsiť spoluprácu na najbližšom oktagone a nech ukážem čo som zač – na Oktagon 12 v Bratislave. Nesmierne som sa potešil za túto spoluprácu – už dlhšie som sledoval Oktagon a zrazu som mal možnosť točiť všetkých tých bojovníkov, vliezť do klietky, do šatni a zažiť tu neskutočnú atmosféru na vlastné oči.  Cítil som veľkú zodpovednosť, ale vedel som, že toto video ma môže posunúť o niekoľko levelov vyššie.

Oktagon 12 dopadol nad moje očakávania a po týždni strihania video bolo hotové. Mal som z toho všetkého dobrý pocit a keď oktagon zverejnil video, som bol milo prekvapený za všetky tie reakcie, čo ľudia písali v komentároch. Mnoho ľudí tam písalo, že lepšie aftermovie ešte nikdy nevideli a že majú zimomriavky po celom tele. Ale to najhlavnejšie – bol spokojný aj tím oktagonu a ponúkli mi spoluprácu na ďalšie podujatia. Postupom času sme natočili ďalšie 3 kolá – Oktagon 13 v Prahe, Oktagon 14 v Bratislave a Oktagon 15 v Prahe, na ktorý nezabudnem do konca života. Kamerovanie zápasu století Attila Végh vs. Karlos Vémola bolo výnimočné. Niečo neopísateľné zažívať tú neskutočnú atmosféru z takej blízkosti a sledovať emócie 20 tisícového davu.

OKTAGON 12

Bratislava – štadión Ondreja Nepelu – okolo 11 tisíc ľudí.

OKTAGON 13

Praha – Štvanice – okolo 7500 ľudí.

OKTAGON 14

Bratislava – štadión Ondreja Nepelu – približne 8 tisíc ľudí.

OKTAGON 15

Praha – O2 Aréna – zápas století Attila Végh vs. Karlos Vémola – niečo cez 20 000 ľudí.

5/5
Oktagon 15 aftermovie - myslim, že najlepší aftermovie jaké jsme kdy meli - neco na co jen tak nezapomeneme.
Ondrej Novotný
spoluzakladateľ Oktagonu
5/5
Oktagon 13 aftermovie - Spokojný ako ešte nikdy, neskutočné emócie zachytené v dvoch minútach.
Pavol Neruda
spoluzakladateľ oktagonu
5/5
Oktagon 15 aftermovie - super, fakt super...
Leoš Mareš
moderátor
5/5
Oktagon 13 aftermovie - fenomenálne video.Oktagon 13 aftermovie - tak toto video mi úplne vzalo dych. Najlepšie aftermovie aké som kedy videl. Latku stále zvyšujete každým videom. Som zvedavý, s čím prídete na budúce.
Lukáš Nožička
youtube komentár
5/5
Oktagon 14 aftermovie - ty vole oktagon má tú videoprodukciu na neskutočnej úrovni
Martin Bystrík
youtube komentár