Ak chcete mať KVALITNÚ a MODERNÚ video pamiatku vášho vstupu do dospelosti, tak ste na správno mieste.

Stužková slávnosť je oslava vstupu do dospelosti – a túto oslavu treba patrične zaznamenať.  Ku každej stužkovej a ku každému kradnutiu triednej knihy pristupujeme individuálne a snažíme sa vaše video postrihať a natočiť tak, aby sa odlišovalo od ostatných. Keďže máme za sebou už množstvo obrovských projektov (Oktagon, SaS, Matador), tak sa môžete spoľahnúť, že do vášho videa prinesieme niečo výnimočné. Stužkové slávnosti preto snímame vždy s profesionálnym prístupom tak, aby
ste si video s radosťou pozreli aj o niekoľko rokov a zaspomínali na študentské časy.

Prečo práve my?

Profesionálna technika

Nie vždy je základom dobrého videa špičková technika, ale isto je nevyhnutnou súčasťou. Točíme na kamery SONY A7iii, ktoré sú špičkou vo svojej triede.

Fantázia a kreativita

Berieme každé ďalšie video zo stužkovej ako novú výzvu. Výzvu, v ktorej môžeme naplno využiť svojho kreatívneho ducha. Vždy sa snažím priniesť do vášho videa niečo nové, aby sa odlišovalo od ostatných.

Viackamerové zábery

Vždy točíme dvaja, ale až na 3 kamery. Takto máte o 100% viac záberov, viac reakcií, viac emócií. Video takto dostane úplne nový rozmer.

Emócie vo videu

Držíme sa toho aby naše videá rozprávali skrz emócie - môžete vidieť na našich klipoch. Nakoľko robíme to, čo nás baví, robíme to naplno. Do každého videa vkladáme časť nás, nášho srdca.

Skúsenosti

Keďže máme za sebou už množstvo obrovských projektov (Oktagon, SaS, Matador), tak sa môžete spoľahnúť, že do vášho videa zo stužkovej prinesieme niečo výnimočné.

Spokojnosť študentov

Máme za sebou už mnoho stužkových a čo nás veľmi teší je, že sme zatiaľ nemali ani jednu zlú recenziu. Naopak, vždy sme prekvapení aké krásne reakcie od vás - študentov dostávame.

„Dnes nastal ten deň, kedy vstupujeme definitívne do sveta dospelých a vzďaľujeme sa tak bránam najkrajšieho obdobia života, detstvu.”

Otázky a odpovede.

Áno, točíme stužkové slávnosti po celom Slovensku. Bývame v Detve, takže je to taký ideálny stred Slovenska a je to pomerne blízko na každý smer. Ak je stužková slávnosť v okolí Detvy do 50 km, tak cestu neplatíte. Ak je však Vaša stužková ďalej ako 50 km, tak sa počítajú náklady na cestu + čas. Takže cestovné je 0,30€/1km.

Ako som už vyššie spomínal, snažím sa aby moje videá rozprávali skrz emócie – aby si ľudia po prezretí videa povedali “wow”. Preferujem moderný, dynamicky strih s hudbou, ktorá sa naozaj do videa hodí.  Som kameraman, ktorý sa primárne venuje svadbám, ale točím aj rôzne iné veľké projekty. To znamená, že nie som ten typ kameramana, čo má zaužívaný postup a každú stužkovú točí tak isto -práveže sa snažím vyhnúť stereotypu a do každého videa priniesť niečo nové, aby sa práve vaše video odlišovalo od ostatných.

Stužkové slávnosti vždy točíme dvaja. Videozáznam z Vašej stužkovej slávnosti začína príchodom hostí do sály, prípravou na slávnostný večer. Oficiálna časť stužkovej zahŕňa príchod maturantov, šerpovanie profesorov, slávnostné príhovory, odovzdávanie stužiek a prípitky. Samozrejmosťou je tanec s profesormi a rodičmi. Vo videu sa striedajú rýchle pasáže s hudbou s celými časťami Vášho programu. Venujem sa detailom, zachytávam emócie každého z Vás, Vašich rodičov, slzičky Vašich mám a nervozitu triednej.

Výsledné video má dĺžku približne od 90 do 150 minút.

Áno, točíme. Kradnutie triednej knihy je zahrnuté v balíčku PREMIUM. Avšak, ročne točíme maximálne len 3 (trom školám) kradnutia triednej knihy z časového dôvodu. Stužkových slávností však točíme neobmedzený počet – ak by ste mali záujem o naše služby, tak sa môžme dohodnúť tak, že stužkovú slávnosť Vám natočíme my a na kradnutie triednej knihy si zavoláte niekoho iného.

Nie, fotoslužby neposkytujeme. Venujeme sa len čisto videu. Najlepšie bude zajednať si na stužkovú zvlásť kameramana a zvlášť fotografa. Ak by ste chceli môžem vám poradiť pár veľmi dobrých fotografov, s ktorými máme už nejaké skúsenosti, majú krásnu tvorbu a dobre sa nám navzájom spolupracuje.

Ako som spomínal vždy točíme dvaja. Takto máte o 100% viac záberov, viac reakcií, viac emócií. Video takto dostane úplne nový rozmer.

Nie, zatiaľ zálohu nepýtam. Možno, že preto lebo som ešte nemal žiadnu zlú skúsenosť. 🙂 Verím v ľudskosť a keď mi niekto povie, že definitívne, záväzne potvrdzuje termín, tak už nebude neskôr hľadať iného kameramana. Z mojej strany, sa na oplátku môžete spoľahnúť, že inú stužkovú si na ten váš termín nezapíšem.

Momentálne používame najnovšie 4K kamery značky Sony Alpha- (sony a7iii, sony a6500) – sú to naozaj perfektné kamery, ktoré dokážu slušne točiť aj za zlých svetelných podmienok. Na stabilizáciu obrazu používame najnovšie stabilizátory Dji-ronin S a Dji-ronim M. Taktiež disponujeme vysoko-svetelnými objektívmy značky tamron, sony a sigma. A používame mnoho ďalších technických nástrojov (audio rekordéry, mikrofóny, statívy, koľajnice, svetlá…).

Taktiež aj postprodukcia je rovnako dôležitá časť mojej práce. Všetky svoje videá upravujem v programe Adobe PremierePro a pár animácií robím v programe Adobe After Affects.

Video nahrávam na webserver, z kadiaľ si to každý môže neobmedzene stiahnuť. (aj o 30 rokov) Taktiež video bude nahrané na Youtube. Nie verejné, ale ako nezaradené. To znamená, že to bude môcť vidieť iba ten, kto má link od videa.

Je možnosť aj príplatku DVD pre každého žiaka. Cena jedného DVD je 5€.

Každému videu sa venujem individuálne a na 100%, aby som dodal maximálne kvalitné video, ktoré bude Vašou spomienkou do konca života. Postprodukcia spočíva z vytriedenia najlepších záberov, následného strihu do hudby a audio podkladov, úpravy farieb a vyladení finálnych detailov. Celý proces trvá niekoľko dní až týždňov, podľa dĺžky a náročnosti konkrétnej stužkovej.

Doba dodanie taktiež záleží od sezóny, ale väčšinou video odovzdávam do 1-2 mesiacov, no niekdy sú to aj 3 mesiace.

Ponúkam dva cenové balíčky – CLASSIK a PREMIUM. Rozdiel v týchto balíčkoch je len v tom, že balíček premium obsahuje natáčanie kradnutia triednej knihy.

Cena balíčka CLASSIK je 500€ a cena balíčka PREMIUM je 650€. Takže kradnutie triednej knihy je za cenu 150€. Obidva balíčky obsahujú začiatok kamerovania stužkovej od približne 17:00 (Ak vaša stužková začína klasicky od 18:00). Točenie v obidvoch balíčkoch je približne do 1:00.

Nižšie nájdete rozpísané cenníky.

Ukážka videí.


CENNÍK.

Stužková slávnosť
Classic

500€

Stužková slávnosť
premium

650€

Zopár zaujimavých informácií v číslach

krokov priemerne nachodíme za jedno natáčanie
GB je priemerná veľkosť materiálov z jednej stužkovej
rozdaných úsmevov počas natáčania
káv pri spracovávaní materiálov