Ak chcete mať KVALITNÚ a MODERNÚ video pamiatku vášho vstupu do dospelosti, tak ste na správno mieste.

Stužková slávnosť je oslava vstupu do dospelosti – a túto oslavu treba patrične zaznamenať.  Ku každej stužkovej a ku každému kradnutiu triednej knihy pristupujem individuálne a snažím sa vaše video postrihať a natočiť tak, aby sa odlišovalo od ostatných. Keďže mám za sebou už množstvo obrovských projektov, tak sa môžete spoľahnúť, že do vášho videa prinesiem niečo výnimočné. Stužkové slávnosti preto snímam vždy s profesionálnym prístupom tak, aby ste si video s radosťou pozreli aj o niekoľko rokov a zaspomínali na študentské časy.

Prečo MM PRODUCTION?

Profesionálna technika

Nie vždy je základom dobrého videa špičková technika, ale isto je nevyhnutnou súčasťou. Točím na kamery SONY A7siii, ktoré sú špičkou vo svojej triede.

Fantázia a kreativita

Beriem každé ďalšie video zo stužkovej ako novú výzvu. Výzvu, v ktorej môžem naplno využiť svojho kreatívneho ducha. Vždy sa snažím priniesť do vášho videa niečo nové, aby sa odlišovalo od ostatných.

Viackamerové zábery

Točím až na 3 kamery. Takto máte 3 krát viac záberov, viac reakcií, viac emócií. Video takto dostane úplne nový rozmer.

Emócie vo videu

Držím sa toho aby moje videá rozprávali skrz emócie - môžete vidieť na našich klipoch. Nakoľko robím to, čo ma baví, robím to naplno.

Skúsenosti

Keďže mám za sebou už množstvo obrovských projektov, tak sa môžete spoľahnúť, že do vášho videa zo stužkovej prinesiem niečo výnimočné.

Spokojnosť študentov

Mám za sebou už mnoho stužkových a čo ma veľmi teší je, že som zatiaľ nemal ani jednu zlú recenziu. Naopak, vždy ma poteší a som nesmierne rád aké krásne reakcie od študentov dostávam.

„Dnes nastal ten deň, kedy vstupujeme definitívne do sveta dospelých a vzďaľujeme sa tak bránam najkrajšieho obdobia života, detstvu.”

Otázky a odpovede.

Áno, točím stužkové slávnosti po celom Slovensku. Bývam v Detve, takže je to taký ideálny stred Slovenska a je to pomerne blízko na každý smer. Ak je stužková slávnosť v okolí Detvy do 50 km, tak cestu neplatíte. Ak je však Vaša stužková ďalej ako 50 km, tak sa počítajú náklady na cestu. Takže cestovné je 0,30€/1km.

Ako som už vyššie spomínal, snažím sa aby moje videá rozprávali skrz emócie – aby si ľudia po prezretí videa povedali “wow”. Preferujem moderný, dynamicky strih s hudbou, ktorá sa naozaj do videa hodí.  Som kameraman, ktorý sa primárne venuje svadbám, ale točím aj rôzne iné veľké projekty. To znamená, že nie som ten typ kameramana, čo má zaužívaný postup a každú stužkovú točí tak isto -práveže sa snažím vyhnúť stereotypu a do každého videa priniesť niečo nové, aby sa práve vaše video odlišovalo od ostatných.

Videozáznam z Vašej stužkovej slávnosti začína príchodom hostí do sály, prípravou na slávnostný večer. Oficiálna časť stužkovej zahŕňa príchod maturantov, šerpovanie profesorov, slávnostné príhovory, odovzdávanie stužiek a prípitky. Samozrejmosťou je tanec s profesormi a rodičmi. Vo videu sa striedajú rýchle pasáže s hudbou s celými časťami Vášho programu. Venujem sa detailom, zachytávam emócie každého z Vás, Vašich rodičov, slzičky Vašich mám a nervozitu triednej.

Výsledné video má dĺžku približne od 90 do 150 minút.

Áno. Kradnutie triednej knihy je zahrnuté v balíčku PREMIUM. Avšak, ročne točíme maximálne len 3 (trom školám) kradnutia triednej knihy z časového dôvodu. Stužkových slávností však točíme neobmedzený počet – ak by ste mali záujem o moje služby, tak sa môžme dohodnúť tak, že stužkovú slávnosť Vám natočím ja a na kradnutie triednej knihy si zavoláte niekoho iného.

Nie, fotoslužby neposkytujem. Venujem sa len čisto videu. Najlepšie bude zajednať si na stužkovú zvlásť kameramana a zvlášť fotografa. Ak by ste chceli môžem vám poradiť pár veľmi dobrých fotografov, s ktorými mám už nejaké skúsenosti, majú krásnu tvorbu a dobre sa nám navzájom spolupracuje.

Áno rezervačný poplatok termínu je vo výške 100€. V prípade zrušenia stužkovej slávnosti nie je vratný. Je to samostatná služba, kde od momentu prijatia platby odmietam nasledujúce nové dopyty. Ak by ste náhodou potrebovali zmeniť pôvodne dohodnutý termín, rezervačný poplatok je prenosný na nový termín. (V prípade ak mám daný termín voľný). Rezervačný poplatok sa potom odpočíta od finálne sumy. 😊

 

Momentálne používam najnovšie 4K kamery značky Sony Alpha- (sony a7siii, – sú to naozaj perfektné kamery, ktoré dokážu slušne točiť aj za zlých svetelných podmienok. Na stabilizáciu obrazu používam najnovšie stabilizátory Dji-ronin RS4. Taktiež disponujem vysoko-svetelnými objektívmy značky tamron, sony a sigma. A používam mnoho ďalších technických nástrojov (audio rekordéry, mikrofóny, statívy, koľajnice, svetlá…).

Taktiež aj postprodukcia je rovnako dôležitá časť mojej práce. Všetky svoje videá upravujem v programe Adobe PremierePro a pár animácií robím v programe Adobe After Affects.

Video nahrávam na webserver, z kadiaľ si to každý môže neobmedzene stiahnuť. (aj o 30 rokov) Taktiež video bude nahrané na Youtube. Nie verejné, ale ako nezaradené. To znamená, že to bude môcť vidieť iba ten, kto má link od videa.

Je možnosť aj príplatku DVD pre každého žiaka. Cena jedného DVD je 5€.

Každému videu sa venujem individuálne a na 100%, aby som dodal maximálne kvalitné video, ktoré bude Vašou spomienkou do konca života. Postprodukcia spočíva z vytriedenia najlepších záberov, následného strihu do hudby a audio podkladov, úpravy farieb a vyladení finálnych detailov. Celý proces trvá niekoľko dní až týždňov, podľa dĺžky a náročnosti konkrétnej stužkovej.

Doba dodanie taktiež záleží od sezóny, ale väčšinou video odovzdávam do 1-2 mesiacov, no niekdy sú to aj 3 mesiace.

Ponúkam dva cenové balíčky – CLASSIC a PREMIUM. Rozdiel v týchto balíčkoch je len v tom, že balíček premium obsahuje natáčanie kradnutia triednej knihy.

Cena balíčka CLASSIC je 500€ a cena balíčka PREMIUM je 650€. Obidva balíčky obsahujú začiatok kamerovania stužkovej od približne 17:00 (Ak vaša stužková začína klasicky od 18:00). Točenie v obidvoch balíčkoch je približne do 1:00.

Ak by ste mali záujem aj o krátky zostrih, tak ten je za príplatok 150€.

Nižšie nájdete rozpísané cenníky.

Ukážka videí.


CENNÍK.

Stužková slávnosť
Classic

550€

Stužková slávnosť
premium

800€

Zopár zaujimavých informácií v číslach

krokov priemerne nachodím za jedno natáčanie
0
GB je priemerná veľkosť materiálov z jednej stužkovej
rozdaných úsmevov počas natáčania
káv pri spracovávaní materiálov