REKLAMA/PROMO

Vyrábame momentálne najsilnejší marketingový nástroj na trhu - video.

 Nakoľko reklamy sú dnes neodmysliteľnou súčasťou každodenného života, venujeme sa aj tvorbe reklamných spotov, firemných video-vizitiek či produktových videí. Je dokázané, že audiovizuálny vnem si zapamätáte lepšie až o 80%, v porovnaní s písaným alebo len hovoreným textom. Vo videu náš mozog spája vizuálny a zvukový vnem, čo funguje pre pamäť lepšie. Pri plánovaní videa radi pomôžeme so scenárom, s výberom lokácie či s réžiou. Vysoká kvalita výstupného záznamu je vhodná rovnako na premietanie ako aj na propagáciu cez internet.

Postup pri realizácií videa.

Preprodukcia

Kvalitná príprava je základom každého úspešného videa. Prvým krokom je skontaktovanie, či už osobne, telefonicky alebo emailom. Musíme vedieť čo najviac detailov ohľadom vášho video - za akým účelom potrebujete video, aký máte vyhradený budget, kde sa bude natáčať, ako časovo náročné bude natáčanie, atď....Iba tak vám budeme vedieť ponúknuť funkčné riešenie na mieru. Následne po prehodnotení všetkých informácií dostanete cenovú kalkuláciu.

Produkcia

Disponujeme vlastným filmovým a zvukovým vybavením, ktoré splní očakávania aj tomu najnáročnejšiemu klientovi. Videa produkujeme v štandardoch FullHD a 4K rozlíšeniach. Samotné natáčanie sa snažíme prispôsobiť určenému scenáru - to znamené, že dopredu vieme čo ideme točiť a ako by mal vyzerať finálny výsledok.

Postprodukcia

Video zostriháme, nafarbíme a ozvučíme. Dokážeme ho vybaviť aj animovanými titulkami, či prípadne poskytneme nahovorený text vo videu profesionálnym dabingovým hercom. Taktiež ctíme autorské práva a preto hudbu použijeme z audiobanky. Výsledné dielo vám odovzdáme vo formátoch, ktoré budete potrebovať. Všetky dáta zálohujeme.

Dodanie

Dodanie videa záleží podľa náročnosti daného projektu. Snažíme sa ale dodať video v čo najkratšom možnom čase, ale nesnažíme sa tento čas skrátiť na úkor kvality.

Schvaľovanie

Hneď ako máme vaše video hotové, tak vám ho posielame. Následne sa môžete vyjadriť a ak by ste mali nejaké pripomienky (v rámci možností), sme ochotní ich do videa doplniť. Náš klient - náš pán.

Distribúcia

O distribúcii vašeho videa je dobré hovoriť už od samotného začiatku. Môžme vám pomôcť rozbehnúť vaše video na sociálnych sieťach, YouTube alebo Vimeo. Podľa toho vieme pri postprodukcií prispôsobiť formáty pre jednotlivé sociálne siete.

Naše videá

Play Video
Play Video

Poďme spolu vytvoriť niečo nazabudnuteľné.